SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
P13 B
Matcher
DECEMBER 2021
 
04
10:00
lör
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 (07-serie) - BK Höllviken  -      
 
11
11:00
lör
11:00    
Köpingeskolans IP
Trelleborgs FF - LB07  -      
12
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Vellinge IF  -      
 
18
13:00
lör
13:00    
Kristianstad konstgräsplan. 1
Nosaby IF - LB07 (07-serie)  -      
JANUARI 2022
 
16
10:30
sön
10:30    
Hyllie IP
Hyllie IK - LB07 (07-serie)  -      
16
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Lunds BK  -      
 
22
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - Målöv   -      
22
12:00
lör
12:00    
Lomma IP
Gif Nike - LB07 L  -      
23
11:30
sön
11:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FC Rosengård  -      
 
29
12:30
lör
12:30    
Vanningens IP
Vellinge IK - LB07 B  -      
29
15:00
lör
15:00    
Höllviken IP
BK höllviken - LB07 B (07-serie)  -      
30
11:30
sön
11:30    
Limhamns IP Konstgräs Plan 1
LB07 L - FC Trelleborg  -      
FEBRUARI 2022
 
04
19:00
fre
19:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 L - BK Höllviken  -      
05
05:00
lör
05:00    
Annan anläggning / plats
 
LB07 2:A - MFC  -      
05
14:00
lör
14:00    
Tångvalla IP
Skanör Falsterbo IF - LB07 B  -      
06
14:30
sön
14:30    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 L - BK Höllviken  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 B (07-serie) - Nosaby IF  -      
12
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP
Kulladals FF Vit - LB07 L  -      
13
12:00
sön
12:00    
Lomma IP
Gif Nike - LB07 B  -      
 
19
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP
Kulladals FF - LB07 L  -      
MARS 2022
 
06
10:00
sön
10:00    
Hyllie IP konstgräs 2
Hyllie IK - IF Limhamn Bunkeflo 1:A (DM)0  -  14
06
14:30
sön
14:30    
Limhamns IP Konstgräs Plan 2
LB07 2A - FC Trelleborg9  -  1  
 
12
10:30
lör
10:30    
Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1:A - Malmö City FC (DM)2  -  0  
13
16:00
sön
16:00    
Tångvalla IP
Skanör Falsterbo - LB07 2A  -      
 
18
19:00
fre
19:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 2A - Oxie SK   -      
18
19:00
fre
19:00    
Kulladals IP
Kulladals FF - LB07 2B  -      
19
14:30
lör
14:30    
Bortamatch
Helsingborg City FC - LB07 (07-serie) 1A  -      
20
14:00
sön
14:00    
Oxievångs IP, konstgräs 9-manna
Oxie SK - IF Limhamn Bunkeflo 1B2  -  8  
 
25
19:00
fre
19:00    
Kirsebergs IP
Malmö City FC - LB07 2:B  -      
26
10:15
lör
10:15    
Höllvikens IP
Linero SK - LB07 1B  -      
27
12:00
sön
12:00    
Lindängens IP
BK Olympic - LB07 2A  -      
27
13:00
sön
13:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - LB07   -      
 
29
19:30
tis
19:30    
Vanningens IP
Vellinge IF - LB07 1B  -      
APRIL 2022
 
01
19:00
fre
19:00    
Rosengårds IP, konstgräs
FC Rosengård - LB07 1A  -      
02
11:00
lör
11:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 2A - BK Höllviken5  -  1  
 
09
13:30
lör
13:30    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK vit6  -  4  
10
09:30
sön
09:30    
Hyllie IP konstgräs 2 9-manna
Hyllie IK - IF Limhamn Bunkeflo 40  -  2  
10
11:00
sön
11:00    
Korsavads IC B plan
IFK Simrishamn - LB070  -  6  
10
16:00
sön
16:00    
Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Lunds BK blå3  -  9  
 
14
18:15
tor
18:15    
Södra Sandby IP konstgräs
Hardeberga BK - IF Limhamn Bunkeflo 38  -  4  
 
18
14:00
mån
14:00    
Fågelskolans IP A-plan 9-manna
Värpinge IF - IF Limhamn Bunkeflo 25  -  5  
23
11:00
lör
11:00    
Tångvalla IP konstgräs
Skanör Falsterbo IF - IF Limhamn Bunkeflo2  -  4  
23
13:30
lör
13:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Rosengård 1917 vit5  -  3  
24
12:30
sön
12:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Lunds BOIS röd6  -  2  
24
16:30
sön
16:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Kulladals FF vit2  -  1  
 
29
18:00
fre
18:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF4  -  1  
29
18:30
fre
18:30    
Husiegårds IP A-plan
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Husie IF vit3  -  4  
MAJ 2022
 
01
11:00
sön
11:00    
Lindeborgs IP A-plan
Lindeborgs FF 1948 - IF Limhamn Bunkeflo 41  -  14
01
12:30
sön
12:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - Veberöds AIF7  -  2  
01
14:00
sön
14:00    
Kroksbäck IP konstgräs
Ariana FC röd - IF Limhamn Bunkeflo 24  -  4  
 
07
11:00
lör
11:00    
Åkarps IP B-plan 9-manna
Åkarps IF - IF Limhamn Bunkeflo 314  -  3  
07
12:00
lör
12:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Trelleborg grå3  -  3  
08
09:30
sön
09:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Malmö City FC1  -  6  
08
11:00
sön
11:00    
Vellinge IP Östranplan 9-manna
Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo0  -  6  
 
13
19:00
fre
19:00    
Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF grön - IF Limhamn Bunkeflo 22  -  1  
14
12:00
lör
12:00    
Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 blå - IF Limhamn Bunkeflo 49  -  5  
15
11:30
sön
11:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - BK Höllviken vit3  -  1  
 
20
19:00
fre
19:00    
Tolvans IP C-plan
IF Lödde - IF Limhamn Bunkeflo 31  -  2  
21
12:00
lör
12:00    
Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF - IF Limhamn Bunkeflo0  -  3  
21
14:00
lör
14:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - GIF Nike4  -  4  
22
15:30
sön
15:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Ariana FC svart1  -  4  
JUNI 2022
 
04
11:00
lör
11:00    
Branteviks IP A-plan 9-manna
Österlen FF - IF Limhamn Bunkeflo1  -  1  
04
14:30
lör
14:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kvarnby IK10  -  1  
05
12:30
sön
12:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - BK Olympic grön  -      
05
12:30
sön
12:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Dalby GIF8  -  4  
05
13:00
sön
13:00    
Heleneholms IP konstgräs
Heleneholms SK - IF Limhamn Bunkeflo 45  -  5  
 
11
12:00
lör
12:00    
Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 25  -  1  
12
11:30
sön
11:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - BK Olympic vit2  -  7  
12
11:30
sön
11:30    
Smörlyckans IP Plan 3
Lunds FF - IF Limhamn Bunkeflo 35  -  15
12
15:30
sön
15:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - FC Trelleborg2  -  2  
AUGUSTI 2022
 
13
14:00
lör
14:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 1 - FC Belleveu 1  -      
13
16:00
lör
16:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 2 - FC Belleveu 2  -      
14
10:00
sön
10:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Kulladals FF vit3  -  1  
 
20
12:00
lör
12:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Hyllie IK  -      
20
12:00
lör
12:00    
Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK blå - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
21
11:30
sön
11:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - Kristianstad FC  -      
21
14:00
sön
14:00    
Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
 
26
19:00
fre
19:00    
Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
27
11:00
lör
11:00    
Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
Nosaby IF - IF Limhamn Bunkeflo   -      
27
13:30
lör
13:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Oxie SK  -      
27
15:30
lör
15:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Vellinge IF   -      
SEPTEMBER 2022
 
03
14:30
lör
14:30    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK röd - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
04
11:30
sön
11:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - Eslövs BK svart  -      
04
13:00
sön
13:00    
Åkarps IP B-plan 9-manna
Åkarps IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
04
15:30
sön
15:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - BK Höllviken röd  -      
 
10
10:30
lör
10:30    
Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 - IF Limhamn Bunkeflo   -      
10
11:30
lör
11:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Lindeborgs FF 1948  -      
10
14:00
lör
14:00    
Gislövs IP A-plan 9-manna
Gislövs IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
11
11:30
sön
11:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Bellevue 2  -      
 
16
19:00
fre
19:00    
Kulladals IP konstgräs 9-manna
Kulladals FF vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
17
10:00
lör
10:00    
Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 vit - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
18
09:30
sön
09:30    
Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Möjligheten - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
18
15:30
sön
15:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - Lunds BK   -      
 
25
10:30
sön
10:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Ariana FC svart  -      
25
12:00
sön
12:00    
Höllvikens IP K1 konstgräs 9-manna
BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo   -      
25
14:30
sön
14:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK blå  -      
25
14:30
sön
14:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Husie IF vit  -      
OKTOBER 2022
 
01
14:00
lör
14:00    
Oxievångs IP, konstgräs 9-manna
Oxie SK - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
01
15:00
lör
15:00    
Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
02
13:30
sön
13:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - FC Trelleborg   -      
02
13:45
sön
13:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic vit - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
 
08
10:30
lör
10:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 4 - GIF Nike  -      
08
14:00
lör
14:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
08
14:30
lör
14:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - Veberöds AIF   -      
09
14:00
sön
14:00    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
 
15
12:00
lör
12:00    
Heleneholms IP konstgräs
Heleneholms SK - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
15
14:30
lör
14:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Linero IF röd  -      
16
13:30
sön
13:30    
Pilbäcks IP 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Gislövs IF vit  -      
16
15:00
sön
15:00    
Mellanhedens IP A-plan 9-manna
FC Bellevue - IF Limhamn Bunkeflo   -