SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
Kontakt
 
Sportkontoret
Medlemshantering
E-post: kansli@lb07.se

 
Adress
LB07 - IF Limhamn Bunkeflo
Besöksadress: Ängsdalsvägen 22 (Brovallen)
Postadress: 218 24 Bunkeflostrand
Fax: +46 40 51 00 02
 
Klicka här för karta >>

Org.nr: 846001-7299
Bankgiro: 951-6451

 

Ekonomi
Birgitta Olsson  
Telefon: +46 40 51 00 02 (måndag-torsdag 09:00-13:00)

E-post: ekonomi@lb07.se

 

Sportchef Dam och flickansvarig, Dam-15 år

Henrik Adolfsson 

Mobil: +46 76 019 95 48 (vardagar 09:00-16:00)

E-post: henrik@lb07.se


Sportchef Herr och pojkansvarig, Herr-15 år
Sebastian Jonsson
Mobil: +46 76 020 65 48 (vardagar 09:00-16:00)
E-post: sebastian@lb07.se
 
Olof Persson Ansvarig 10-14 år
Mobil: +46 734 457 777
E-post: olof@lb07.se
 
Philip Celander Ansvarig 4-9 år
Mobil: +46 725 446 516
E-post: philip@lb07.se
 
 
Administration
Gun Hammarstedt (måndag-torsdag 09:00-13:00)
E-post: admin@lb07.se
 
Bokningar
Bokning@lb07.se
 
Ny spelare
Alla som vill börja hos oss hänvisas till vårt intresseformulär som du hittar i toppmenyn på vår hemsida.