SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
P10 L
Matcher
DECEMBER 2021
 
05
13:45
sön
13:45    
Oxievångshallen
Tomtecupen -Futsal - LB07  -      
 
26
13:00
sön
13:00    
Landskrona Idrottshall
Landoras Julcup 1 lag - LB07 L1  -      
 
29
11:00
ons
11:00    
Kockum Fritid
Träningsmatch Futsal - LB07  -      
JANUARI 2022
 
16
10:00
sön
10:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - LB07  -      
 
23
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs 2-2
LB07 L1 - Trelleborgs FF A  -      
23
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP Konstgräs 2-2
LB07 L2 - Trelleborgs FF B  -      
 
30
13:00
sön
13:00    
Victoriastadion inomhushall
Lunds FF Grön - LB07 L1  -      
30
13:00
sön
13:00    
Victoriastadions inomhushall
Lunds FF Vit - LB07 L2  -      
FEBRUARI 2022
 
05
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP Konstgräs 2:1
LB07 L1 - Husie IF A  -      
05
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP Konstgräs 2:1
LB07 L2 - Husie IF B  -      
 
12
15:30
lör
15:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 L1 - Höörs IS  -      
12
15:30
lör
15:30    
Limhamns IP Konstgräs
LB07 L2 - Höörs IS   -      
MARS 2022
 
06
12:30
sön
12:30    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF A - LB07 L1  -      
06
14:00
sön
14:00    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF B - LB07 L2  -      
06
15:30
sön
15:30    
Köpingeskolan
Trelleborgs FF D - LB07 L3/B3  -      
 
13
11:30
sön
11:30    
Limhamns IP Konstgräs plan 2
LB07 - Minicup blandade lag Limhamn/Bunkeflo  -      
 
20
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP Konstgräs Plan 2:2
LB07 - Internmatch  -      
 
27
11:45
sön
11:45    
Husiegården
Husie IF - LB07 L1  -      
27
12:45
sön
12:45    
Husiegården
Husie IF - LB07 L2  -      
APRIL 2022
 
02
12:45
lör
12:45    
Häljarp
Häljarps IF Vårcup P2010 - LB07 L1  -      
03
12:15
sön
12:15    
Häljarp
Häljarps IF Vårcup P2011 - LB07 L2  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Malmö City FC gul  -      
10
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Skurups AIF gul  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
Svedala IF vit - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
17
11:30
sön
11:30    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Skurups AIF vit  -      
24
13:00
sön
13:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Trelleborgs FF röd  -      
 
30
11:30
lör
11:30    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
MAJ 2022
 
01
10:00
sön
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - FC Bellevue 1  -      
 
14
11:15
lör
11:15    
Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 2
FC Möjligheten 1 - IF Limhamn Bunkeflo L1  -      
14
14:30
lör
14:30    
Limhamns IP Konstgräs plan 2
LB07 - Aakanden Gentofte 8 vs 8  -      
15
15:45
sön
15:45    
Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
FC Trelleborg vit - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L1 - FC Rosengård 1917 vit  -      
 
29
10:15
sön
10:15    
Klagshamns IP
Åshöjden Cup - LB07 L1 & L2  -      
JUNI 2022
 
04
12:00
lör
12:00    
Höllvikens IP Ängdalavägen 34
BK Höllviken - LB07   -      
05
14:00
sön
14:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Kvarnby IK & Klågerup   -      
 
11
11:00
lör
11:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Vellinge IF vit  -      
12
16:00
sön
16:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
Limhamns FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
 
14
18:30
tis
18:30    
Trelleborg, Östervångsstadion
Trelleborgs FF - LB07 KB AUDI laget 9vs9  -      
19
10:30
sön
10:30    
Sandskogens Ip
IFK Ystad - LB07 L1   -