SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LB07
Fotboll
P14
Matcher
JANUARI 2021
 
04
09:00
mån
09:00    
Annan anläggning / plats
Skånecupen - LB07  -      
05
09:00
tis
09:00    
Annan anläggning / plats
Skånecupen - LB07  -      
 
23
lör
00:00    
Sparbankshallen, Bromölla
LB Hus Indoor Cup 2020 - LB07  -      
MAJ 2021
 
01
11:00
lör
11:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Kulladals FF  -      
01
13:30
lör
13:30    
Oxievångs IP, konstgräs 9-manna
Oxie SK vit - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
02
12:00
sön
12:00    
Dösjöbro IP B-plan 9-manna
Dösjöbro IF - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
02
14:00
sön
14:00    
Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg - IF Limhamn Bunkeflo  -      
 
07
18:30
fre
18:30    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK gul - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
08
12:00
lör
12:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Trelleborg röd  -      
08
14:00
lör
14:00    
Västervångs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
08
15:30
lör
15:30    
Västervångs IP
FC Trelleborg - LB07  -      
09
10:00
sön
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo - BK Höllviken  -      
09
11:00
sön
11:00    
Bunkeflo IP B-plan
LB07 - FC Trelleborg  -      
09
12:30
sön
12:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - IFK Klagshamn 1  -      
 
15
12:30
lör
12:30    
Bunkeflo IP B-plan
LB07 - Lunds BK  -      
15
14:30
lör
14:30    
Bunkeflo IP B-plan
LB07 - Lunds BK  -      
16
10:00
sön
10:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Lilla Torg FF vit  -      
16
12:00
sön
12:00    
Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
16
13:30
sön
13:30    
Bunkeflo IP B-plan
LB07 - Oxie SK  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - IFK Klagshamn  -      
22
14:00
lör
14:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - IF Limhamn Bunkeflo1  -  11
22
14:15
lör
14:15    
Oxievångs IP konstgräs
Oxie SK - LB07 P14  -      
23
11:00
sön
11:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Hyllie IK10  -  6  
23
13:00
sön
13:00    
Mellanhedens IP A-plan 9-manna
FC Bellevue 1 - IF Limhamn Bunkeflo 23  -  12
23
14:30
sön
14:30    
Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC - IF Limhamn Bunkeflo 4  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Uppåkra IF grön6  -  3  
29
13:00
lör
13:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - Oxie SK svart  -      
30
11:00
sön
11:00    
Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo - Ystads IF FF6  -  3  
30
15:30
sön
15:30    
Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF - IF Limhamn Bunkeflo 312  -  1  
JUNI 2021
 
02
19:00
ons
19:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
LB07 - FF Atletiko Malmö  -      
03
19:00
tor
19:00    
Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
FC Trelleborg grå - IF Limhamn Bunkeflo 33  -  2  
05
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Vellinge IF5  -  4  
05
12:00
lör
12:00    
Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK gul - IF Limhamn Bunkeflo 24  -  7  
05
15:00
lör
15:00    
Bunkeflo IP Konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 4 - FC Bellevue 24  -  8  
06
10:30
sön
10:30    
Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo - Limhamn FC  -      
06
14:00
sön
14:00    
Aggarpsvallen, B-plan, konstgräs 9-manna
Svedala IF vit - IF Limhamn Bunkeflo 43  -  7  
 
12
14:30
lör
14:30    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC - IF Limhamn Bunkeflo0  -  4  
13
10:00
sön
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF blå - IF Limhamn Bunkeflo 32  -  0  
13
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lunds BK gul5  -  4  
13
16:30
sön
16:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 4 - BK Höllviken röd6  -  4  
 
16
19:00
ons
19:00    
Höllvikens IP
BK Höllviken - LB07  -      
18
19:00
fre
19:00    
Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg vit - IF Limhamn Bunkeflo 41  -  3  
19
10:30
lör
10:30    
Mariedals IP A-plan 9-manna
Lilla Torg FF blå - IF Limhamn Bunkeflo 22  -  8  
20
10:00
sön
10:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Skanör Falsterbo IF  -      
20
12:00
sön
12:00    
Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo - Trelleborgs FF6  -  3  
 
23
18:30
ons
18:30    
Vellinge IP B-plan
Vellinge IF - IF Limhamn Bunkeflo2  -  8  
23
19:00
ons
19:00    
Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 - IF Limhamn Bunkeflo 412  -  4  
27
11:30
sön
11:30    
Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kvarnby IK röd3  -  2  
27
15:30
sön
15:30    
Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo 3 - BK Höllviken vit  -      
JULI 2021
 
03
10:00
lör
10:00    
Kämpavallen A-plan 9-manna
Janstorps AIF - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
04
09:30
sön
09:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 4 - IFK Klagshamn 24  -  8  
04
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - IF Limhamn Bunkeflo 31  -  6  
04
16:30
sön
16:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - Österlen FF7  -  1  
AUGUSTI 2021
 
07
09:00
lör
09:00    
Heden, Helsingborg
Ramlösa Södra - LB07  -      
08
09:00
sön
09:00    
Heden, Helsingborg
Ramlösa Södra - LB07  -      
08
13:00
sön
13:00    
Bunkeflo IP B-plan
LB07 - FC Trelleborg   -      
 
10
18:30
tis
18:30    
Skurups IP, konstgräs 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Janstorps AIF  -      
13
18:15
fre
18:15    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF - IF Limhamn Bunkeflo  -      
14
11:00
lör
11:00    
Tolvans IP B-plan 9-manna
IF Lödde - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
15
09:30
sön
09:30    
Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg röd - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
15
11:30
sön
11:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Ystads IF FF  -      
 
20
19:00
fre
19:00    
Vellinge IP B-plan
Vellinge IF - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
21
10:00
lör
10:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lilla Torg FF blå  -      
21
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lunds FF  -      
22
13:30
sön
13:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - Vellinge IF  -      
 
28
11:00
lör
11:00    
Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
28
11:30
lör
11:30    
Skillinge IP konstgräs
Österlen FF - IF Limhamn Bunkeflo  -      
28
14:30
lör
14:30    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
29
13:30
sön
13:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Trelleborgs FF blå  -      
SEPTEMBER 2021
 
03
19:00
fre
19:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - FC Bellevue 1  -      
05
13:00
sön
13:00    
Hyllie IP A-plan
Hyllie IK - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
05
14:30
sön
14:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - FC Trelleborg  -      
05
15:00
sön
15:00    
Limhamns IP plan 2, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Torns IF svart  -      
 
09
19:15
tor
19:15    
Höllvikens IP plan 4 konstgräs 9-manna
BK Höllviken - IF Limhamn Bunkeflo  -      
11
12:00
lör
12:00    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF grön - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
12
14:00
sön
14:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Oxie SK vit  -      
12
16:00
sön
16:00    
Borgeby IP B-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
 
18
11:30
lör
11:30    
Limhamns IP plan 2, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Dalby GIF  -      
18
14:00
lör
14:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Sjöbo IF  -      
19
10:00
sön
10:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - Husie IF  -      
19
14:00
sön
14:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo - BK Olympic  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Högalids IP, B-plan 9-manna
Kävlinge Harrie FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
25
12:00
lör
12:00    
Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF - IF Limhamn Bunkeflo  -      
25
13:00
lör
13:00    
Klagshamns IP plan 2
IFK Klagshamn 1 - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
26
11:00
sön
11:00    
Klostergårdens IP plan 8
Lunds BK - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
OKTOBER 2021
 
01
19:00
fre
19:00    
Harlösa IP B-plan 9-manna
Harlösa IF - IF Limhamn Bunkeflo L2  -      
02
11:30
lör
11:30    
Limhamns IP, plan 1, konstgräs
Limhamn FC - IF Limhamn Bunkeflo  -      
03
12:00
sön
12:00    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo 3 - FC Trelleborg grå  -      
03
13:00
sön
13:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Kvarnby IK röd  -      
 
10
11:00
sön
11:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - Staffanstorp United FC  -      
10
12:30
sön
12:30    
Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Uppåkra IF svart  -      
10
13:00
sön
13:00    
Rosengårds IP B-plan
FC Rosengård 1917 - IF Limhamn Bunkeflo 3  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
Borgeby IP B-plan 9-manna
Bjärreds IF röd - IF Limhamn Bunkeflo 2  -